Kuracja Crotamitonem a świerzb

Witam. Leczyłem się na świerzb crotamitonem w płynie, i po kuracji zaczęły mi wychodzić takie puchnące krostki, które po chwili stają się nie widoczne. Wychodzą mi na pośladkach. I mam pytanie czy dalej mam świerzbowca na sobie czy to tylko jest przez lek i to zniknie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia czy udało się wyleczyć świerzb należy udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz podczas badania oceni skuteczność terapii. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.