Kurzajki u 6-latka

Syn ma 6 lat. Ciągle pojawiają się nowe kurzaki, leczone też przez dermatologa Jak zaswędzi go skóra i sie podrapie pojawiają sie krostki które zaraz znikaja Poza tym łuszczą mu sie opuszki palców zarówno na dłoniach jak i na stopach Czy to wszystko może mieć ze sobą jakiś związek?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, niemniej mogę domniemywać, że Syn jest być może alergikiem, być może ma też przesuszoną skórę- a taka skóra łatwiej "łapie' różnego rodzaju infekcje...