Kwas hialuronowy u osoby cierpiącej na zapalenie zakrzepowe

Witam serdecznie. Chcialam zapytac czy u osoby cierpiacej na zapalenie zakrzepowe zyl konczyn dolnych mozna zastosowac kwas hialuronowy. Ps. przyjmuje lek o nazwie acenokumarol

Wszystko zależy w jakim rejonie ciała. Jeśli poza zasięgiem żył kończyn dolnych tak, ale nie w czasie stosowania leku przeciwzakrzepowego typu Acenokumarol (iniekcje w czasie podawania kwasu hialuronowego mogą wyzwolić krwawienia).