Kwaśny posmak w ustach

Od jakiegoś czasu czuje kwaśny posmak w ustach i suchość i w żaden sposób nie mogę go się pozbyć.Czuje osłabienie i czasem wszystko mnie drażni czy to zmęczenie ?jakiś dobry sposób na szybki powrót do formy ?

Witam. Zmęczenie może powodować też takie dolegliwości - nie będę odkrywcą sugerując np. przedłużony weekend o powiedzmy 2 dni gdzieś za miastem. Jeśli mimo wszystko objawy nie ustąpią proponuje odwiedzić lekarza rodzinnego - byc może są to objawy refluksu żołądkowo przełykowego I odpowiednia terapia inhibitorem pompy protonowej przyniosłaby ulgę