Łagodzenie objawów menopauzy

Witam mam 49 lat obecnie przechodze menopauze . Ciagle pocenie w nocy , uderzenia ciepla . ostatnio zauwazylam , ze czasami kiedy robie siusiu dostrzegam dziwne plamienie w kolorze brazowym . Moze jest to normalne , nie wiem prosze mi podpowiedziec co mam brac na pocenie sie i na uderzenia ciepla.Mam wszytkie badania zrobione jest dobrze dzikeuje

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w łagodzeniu objawów menopauzy pomaga hormonalna terapia zastępcza, w tym celu powinna się Pani zgłosić do ginekologa, ponieważ ten sposób leczenia wymaga kontroli ginekologicznych.