Laparoskopia jajowodu: kiedy mogę wrócić do pracy?

Witam! Siedem dni temu miałam zabieg - laparoskopię. Usunięto mi prawy jajowód. Chciałabym się dowiedzieć,kiedy mogę wrócić do pracy. Na dzień dzisiejszy nic mnie nie boli, czuję się dobrze.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Nie jestem upoważniona do wydawania tego typu zaleceń. Wszystkie informacje powinien podać Pani lekarz przeprowadzający zabieg lub zapisać to w Pani wypisie ze szpitala. Tego typu zalecenia opierają się przede wszystkim na Pani stanie zdrowia i przebiegu samego zabiegu. Bez dokumentacji medycznej i opisu laparoskopii nie można wywywnioskować jak przebiegała Pani choroba, czy w czasie zabiegu nie doszło do powikłań.
Pozdrawiam.