Biała wydzielina z prawego sutka

Witam,

nie wiem co mi jest? Leci mi biała wydzielina z sutka prawego. Mam 12 lat i nie miałam jeszcze okresu, zauważyłam to już jakiś czas temu. Mam tak już nawet sporo z pół roku jakieś. Nie wiem co mi jest, nie mówiłam tego mamie, bo mi głupio więc tu się pytam.

Proszę odp.

Witaj!

Powinnaś zdecydowanie powiedzieć o tym mamie. Powinnyście iść do lekarza czym prędzej, żeby Cię zbadał. Jest to niepokojący objaw. Badanie nie boli. Lekarz obejrzy Twoją pierś i zrobi badanie USG, również bezbolesne - obejrzy Twoją pierś na monitorze. Być może będziesz miała pobrane badania hormonów

Z poważaniem