Leczenie astmy oskrzelowej i alergii

Witam Mam 21 lat i cierpię na astmę oskrzelową wraz z alergią. W tamtym miesiącu jak jechałam na uczelnie autobusem zrobiło mi się słabo i prawie zemdlałam. Od tamtej pory mam straszne wahania nastrojów. Płaczę bez powodu, oblewają mnie zimne poty, czasami czuje jakby moje serce miało wyskoczyć z piersi. Czasami mam wrażenie że zaraz zemdleje. Ciągle odczuwam jakiś niepokój. Jakiś tydzień czy dwa spokoju, a potem znów to samo. Miałam robione wyniki krwi i moczu. Wszystkie są w normie.

Witam,
rozumiem, że cierpi Pani na określone schorzenia somatyczne, jednak sprawa lęku i niepokoju, może być także sprawą psychiczną. Proszę w pierwszej kolejności kontaktować się z lekarzem, w drugiej kolejności być może warto byłoby skonsultować się z psychologiem, w celu poradzenia sobie z tym lękiem i niepokojem, który narósł zapewne wtórnie do Pani pierwotnych schorzeń. Pozdrawiam.