Leczenie boreliozy głodówką

Czy można głodówką podleczyć ( wyleczyć ) późną Boreliozę.Mam za sobą dwie długi głodówki w życiu : 28 dni 2tyg. wychodzenia i 56 dni 4 tyg. wychodzenia z głodówki.Pierwsza przed około 20 laty, druga : przed 7 laty. Głodówki prowadzę wg książki dr.med Hellmuta Luetznera : "Głodówka zdrowotna" Trzymam się najbardziej tu zalecanej formie głodówki czyli diecie sokowo-herbacianej. ( tylko woda, soki owocowe i wywary z warzyw przecedzone ) Mam, jak się okazało dwa lata temu, późną borel

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, w przypadku rozpoznanej boreliozy należy zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych i rozpocząć leczenie antybiotykami. Dotychczas nie udowodniono naukowo, aby głodówka mogła wyleczyć boreliozę.