Leczenie depresji a samotność

Witam. Myślę że każdy z nas przechodzi depresję, jak ma problemy życiowe.Ja ich miałam wiele musiała bym tu siedzieć cały dzień żeby o wszystkich moich problemach napisać ale nie piszę po to żeby narzekać,ale ja mam bardzo nie typowy problem na pewno będzie bardzo trudno państwu uwierzy ale dla mnie jest to bardzo duży problem.Kilkanaście lat temu odeszłam od męża z dwójka dzieci na wynajęte mieszkanie był wtedy problem z pracą jeszcze większy chyba niż teraz

Witam Panią, rozumiem, że trudno jest Pani samotnie zmagać się z wyzwaniami niesionymi przez życie. Rozumiem też, że skoro pisze Pani maila w takim jak to miejscu, oznacza to jakiś sposób otwartości na przyjęcie wsparcia, pomocy. Proszę więc zadbać o uzyskanie profesjonalnej pomocy w gabinecie psychoterapeutycznym. Pozdrawiam Danuta Michalczyk