leczenie depresji i kontakt męża z inną pacjentką

Witam.Moj maz cierpi od roku na depresje .Jest leczony farmakologicznie i przez terapie .Obecnie przebywa w Osrodku.Zupelnie przypadkowo odkrylam,ze ma kontakt telefoniczny z inna pacjentka tego Osrodka.Ukrywa przede mna korespondencje z nia.Znam tresc tych e-maili i wynika z nich ,ze sie doskonale rozumieja ,wspieraja i dopinguja ,troche tez flirtuja.Czy moge czoc sie zagrozona ,bo ja tak, jak ta inna kobieta, nie rozumiem jego stanu .Czy mam z nim o tym porozmawiac ?Prosze o fachowa porade.

Dzień dobry,

Tak na prawdę sama musi sobie Pani odpowiedzieć czy chce porozmawiać z mężem o własnej zazdrości wobec współpacjentki z oddziału (czy grupy terapeutycznej?).

Witam,
proponuje porozmawiać z mężem o zaistniałej sytuacji, ponieważ zwłaszcza dla pani jest ona trudna. Szczerość w związku powinna stać na pierwszym miejscu.
Pozdrawiam

Moim zdaniem warto byłoby znaleźć w sobie odwagę i moc żeby szczerze porozmawiać z mężem na temat tego co Pani już wie. I proszę pamiętać, że może Pani swoje życie zmieniać, upiększać, powiększać albo zmniejszać, jeśli tylko Pani zechce...

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl