Leczenie farmakologiczne nawrotu bilimii

Witam mam 32 lata i o 16 roku życia mam bulimie.Ostatnio choroba bardzo sie nasiliła i przytyłam 10kg w 2 miesiące co mnie załamnało!!!!Mam znajonych którzy biora tabletki HYPERDRIVE 3.0 PLUS i są bardzo zadowoleni ponieważ waga spada.Na mnie żadne leki nie diałaja!chciałabym spróbować tych tabletek ale boję sie ponieważ mam artymie serca.Proszę o porade czy przy takiej chorobie moge wziąść te tabletki?jeżeli nie to jakie?moja lekarka przepisuje mi leki a i tak mam po nich wilczy apetyt.

Bulimia jest chorobą o podłożu psychologicznym, dlatego nie pomogą Pani leki na apetyt, a jedynie terapia u dobrego psychologa. Niepodjęcie leczenie będzie prowadziło do dalszego wyniszczenia organizmu i wielu powikłań. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam, absulutnie przy arytmii nie może przyjmować tego leku! Proszę udać się do dobrego dietetyka w Pani okolicy aby ustalił odpowiednią dla Pani choroby dietę i sposób odżywiania. Beyer-Wygońsks Sylwia.