Leczenie fetyszu do tej samej płci

Witam! Mam pytanie do psychologa. Czy istnieje terapia, pomoc w problemie związanym z fetyszyzmem. Chodzi mi o skłonności do fetyszy i to tej samej płci (mężczyzna i męskie ubranie, buty.) Czy takie rzeczy da się leczyć? Na jaką terapię powinienem się zgłosić?

Witam! W przypadku problemów sfery seksualnej najlepiej jest skorzystać z pomocy seksuologa. Taki specjalista będzie mógł zdiagnozować Pana problem i zastosować odpowiednią terapię. Terapia seksuologiczna pozwala przywrócić równowagę w zakresie sfery seksualnej człowieka oraz pracować nad nowymi zachowaniami, które mogą być bardziej akceptowane, np. przez partnera seksualnego. Jest to także szansa do lepszego poznania ludzkiej seksualności oraz własnych potrzeb w tej sferze. Pozdrawiam