Leczenie grzybicy układu pokarmowego

Witam,cierpię na grzybicę układu pokarmowego .Mój lekarz nie potrafi mi pomóc a wiem że jest jakiś lek ażeby to wyleczyć .

Witam! Grzybicę przewodu pokarmowego leczy się za pomocą doustnych preparatów przeciwgrzybiczych. Do wdrożenia takiego postępowania niezbędne jest jednak potwierdzenie zakażenia grzybiczego.