Leczenie łysienia plackowatego przy Hashimoto

Witam!od dwóch miesięcy choruje na łysienie plackowate.mam zdiagnozowane Hashimoto,jednak hormony są w normie.Od września walczylam z wypadajacymi włosami.Miałam kilka razy zabieg mezoterapii.Jednak w marcu w miesiąc po ostatnim zabiegu mezo pojawił sie pierwszy łysy placek. przeszlam kilka badan zleconych przez endoa placek się powiększa.Wyniki wykazały hiperglikemie.Poziom kortyzolu 31.43UG/DL, ob 14, pdw21%.Jestem pod opieka psychoterapeuty.jaki lekarz mi pomoże?

Witam,
przyczyna jest juz zdiagnozowana-sugeruję Pani znaleźć dermatologa
lub lekarza medycyny estetycznej zajmującego się leczeniem utraty włosów .