Leczenie na depresję i początki andropauzy

Mam 36 lat.Jestem mężczyzną.Od ponad 2 lat, odczuwam ciągłe zmęczenie,brak energii do czegokolwiek.Nawet stosunek seksualny jest dla mnie zbyt dużym wysiłkiem przez co rozpadł się mój związek.Od ponad roku leczę się na depresję,ale zmęczenie i brak energii wciąż występuje.Czy to mogą być już początki Andropauzy?Zrobiłem badania testosteronu: Całkowity 334,70 ng/ml przy zakresie lab(249,00-836,00) oraz wolny 20,30 pg/ml przy zakr. lab(4,50-42,00). Chciałbym podnieść jego poziom farmakologicznie.

Konieczne jest podjęcie psychoterapii. Poradzenie sobie z trudnościami (które rozumiałabym bardziej jako psychogenne, emocjonalne) i zmiana jest konieczne, by nie tylko poprawić samopoczucie, ale także wrócić do satysfakcjonującego funkcjonowania.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza