Leczenie nadżerki szyjki macicy i żółta wydzielina z pochwy

Witam, mam 20 lat i od roku jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy współżyć seksualnie. Kiedy poszłam do ginekologa powiedział mi, że mam nadżerkę. Brałam różne leki, ostatnio skończyłam brać Albothyl. Cztery dni temu skończył mi się okres, a znów mam plamienie, tylko, że śluz jest żółty. Czy to normalne? Jest możliwość, że mogłam zarazić jakąś infekcją partnera? On od kilku tygodni ma problemy z erekcją. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Z powodu "nadżerki" konieczne jest wykonanie cytologii szyjki i ewentualnie później kolposkopii. Z powodu żółtego śluzu/ plamienia (podejrzenie infekcji) najbardziej obiektywną informację uzyskamy z badania mikrobiologicznego, tj. posiew wymazu z pochwy/szyjki macicy. Problemy z erekcją to raczej domena urologa i/lub seksuologa.