Leczenie neurologiczne tężyczki

Serdecznie witam Pani dr. Chciałam zapytać, czy mogła by Pani polecić może jakiegoś neurologa współpracującego z Panią lub zajmującego się leczeniem ""Tężyczki" na Śląsku. Choruję od kilku lat a próbę wykonałam prywatnie i wyszła dodatnia. Dodam że jestem też po 3 operacjach w tym 6 lat temu serca. Szukałam kogoś w inter. ale znalazłam tylko Panią, bardzo proszę o pomoc za co z góry Pani serdecznie dziękuję.

Tężyczka może być objawowa, związana z zaburzeniami gospodarki wapniowej, fosforowej, patologią przytarczyc, ale też hyperwentylacją przy stresie
Najlepiej porozmawiać z NEUROLOGIEM i KARDIOLOGIEM.
Omówić wyniki badań i Pani stan ogólny.
Aktualne badania wit D, Na, K, Ca, Mg, ? tarczyca? może parathormon, morf, CRP, TSH, ATPO, ale zdecydują LEKARZE!
Pozdrawiam