Leczenie niedoczynności tarczycy a podejrzenie Hashimoto

Czy muszę podjąć leczenie? Od dłuższego czasu miałam objawy wskazujące na niedoczynność tarczycy.Zrobiłam badanie TSH, pierwszy wynik 9,8 (norma 0,25-5).Kolejne badanie 2 tygodnie później TSH 5,79(norma 0,25-5), FT3 -4,48 (norma 4,0-8,3), FT4 -14,53 (norma 10,6-19,4). Lezałam w szpitalu i mialam badanie P-ciała TPO -311,5 (n:34). Wg. lekarzy podejrzenie HASHIMOTO.Mam się zwrócić do endokrynologa ale powiedzieli, że to nic pilnego.Czy przy moich wynikach muszę podjąć leczenie?Czy są w porządku?

Tarczyca odpowiada za całość metabolizmu, dysfunkcja tarczycy zakłóca pracę organizmu.
Oczywiście leczenie zależy od Pani decyzji.
Pozdrawiam i życzę dbałości o stan zdrowia, jest to zapewne nie tylko dla Pani sprawa ważna.
Pozdrawiam.