Leczenie pomocnicze w łuszczycy

Co jest pomocne w łuszczycy? Największym problemem są łuski we włosach,przy kostkach,a teraz pojawiły się na twarzy,takie zaczerwienienia i niewiem,jak tego się pozbyć? Co należy stosować na skórę z problemami skórnymi,takimi,jak łuszczyca? Coraz bardziej jest to uciążliwe i widoczne.Jakie preparaty należy stosować i jakie powinien być ich skład?I jak natłuszczać skórę i czym?Czy przyjmować jakieś leki doustnie?Dodam,że biorę leki na nadciśnienie. Proszę o radę.

Witam ! Leki nakładane bezpośrednio na skórę mogą poprawić jej stan. Skuteczne na łuszczycę maści czy kremy zawierają substancje takie jak: kortykosteroidy, retinoidy, witamina D3, smoła pogazowa lub ditranol. Kojące mogą być roztwory do kąpieli oraz lubrykanty, jednak zwykle ich działanie jest zbyt słabe, aby mogły samodzielnie polepszyć stan skóry z łuszczycą.

Bardzo dobre rezultaty w leczeniu łuszczycy osiągamy wspomagając leczenie karboksyterapią.prosze poczytać na mojej stronie internetowej esteticanova.com.pl oraz na stronie karboksyterapia.pl.
Zapraszam takze na konsultację.
Ewa Rybicka