Leczenie przeziębienia lekami bez recepty

Witam. Trzy tygodnie temu byłam przeziębiona. Leczyłam się lekami domowymi,w tym gripex max. Po tygodniu miałam silne bóle w klatce piersiowej oraz wysoki puls. Wykonane badania były dobre. Serce okazało się zdrowie, żadnych problemów z tarczycą, jak i nie wskazały na zawał. Mam 20 lat i trochę martwiłam się tymi dolegliwościami. Pare dni temu znowu miałam wysoki puls, bóle w klatce piersiowej, bolą mnie również uda (sztywność). Po przeziębieniu pozostał mi kaszel. Czy to coś poważego?

Witam. Rozumiem że wcześniej takich dolegliwości nie było? Czy były wyniki morfologii, sodu potasu wapnia? Czy przyjmuje Pani jakiekolwiek inne leki? Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu ok 2 tyg zalecałbym Holter EKG