Leczenie uzależnienia od masturbacji

Co do zwalczeńia masturbacji i odzyzkania czucia w peniśie ile taka terapia morze trwać
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli brak czucia wynika z masturbacji warto powstrzymać się na pewien nawet krótki okres od tej czynności i sytuacja powinna się unormować. Jeżeli zaś brak czucia związany jest z chorobą naczyń czy nerwów to już nie jest tak prosto. Najpierw wtedy należy ustalić przyczynę.