Leczenie wirusowego zapalenia rogówki przy jaskrze

Witam! Lekarz okulista stwierdził u mnie wirusowe zapalenie rogówki, mam przepisany żel virgan, leczenie trwa juz trzeci tydzien i nie ma poprawy. Czy leczenie jest poprawne, czy może powinnam miec inne lekarstwa. Po tobradexie puchły mi powieki.Dexafree stosowałam 10 dni, ponadto mam jaskre. proszę o radę.

Witam.
Leczenie wirusowego zapalenia rogówki to duże wyzwanie nawet dla bardzo doświadczonego lekarza okulisty. Leczenie tego schorzenia może się ciągnąć nawet do 0,5 roku- pamiętając oczywiście o jaskrze i wyjątkowo precyzyjnie dobranej terapii lekowej.
Pozdrawiam