Leczenie zmian na żołędzi penisa

Zmiana na żołędzi penisa witam mam oto takowy problem z penisem i nie wiem co robić to to może być??? http://pics.tinypic.pl/i/00470/1xi2ma5trlsm.jpg mam pytanie co to jest? i czy to zejdzie mi całkowicie? leczenie jest bezpieczne? i od czego to mogło powstać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. trudno jednoznacznie powiedzieć czym są przedstawione zmiany. Nie mniej jednak obecny stan wymaga wizyty u wenerologa lub dermatologa. Zmiany mogą być wynikiem infekcji lub alergii.