Lęk i depresja po wyprowadzce do innego kraju

Rok temu wyprowadziła się do Irlandii zmieniłam szkołę, język. Pierwsze miesiące na każdej przerwie zamykałam się w łazience i płakałam, na każdej lekcji trzęsą mi się ręce, chce mi się wymiotowac, a czasem dostaje 40 stopniowej gorączki i dreszczy nad którymi nie mogę zapanowac. Własnie zaczyna się 2 klasa liceum i nie wiem jak poradzic sobie z tym lękiem jest mi trudniej ponieważ jest to obcy kraj i nie czuje się w nim tak pewnie jak w swoim.Co mam robic?Pomocy. Nie che mi się przez to życ

Dzień dobry,

Przede wszystkim porozmawiać o tym ze swoimi rodzicami - o tym jak trudno Ci się zaadoptować w nowym, nieznanym środowisku.

Witam, prawdopodobnie nastąpiła reakcja stresowa, tzw. stres adaptacyjny, proszę zgłosić się do psychoterapeuty, który pomoże zredukować chaos.
Anna Miżowska