Lek Izotek, z czym można łączyć?

Czy przy braniu leku Izotek można stosować jakieś maści, kremy itp.?

ponad rok temu

Szanowna/y Pani/e,

Niewiem o jakie maści i kremy chodzi.
Odnośnie preparatów leczniczych działających miejscowo, to nie zaleca sie równoległego stosowania innych.
Szczególnie należy unikać preparatów zawierających witamine A, tetracykliny, kortykosteroidy.
Ponadto należy unikać silnego ścierania naskórka, depilacji woskiem oraz promieniowania UV.
Konieczne jest stosowanie skutecznej metody antykoncepcji przez kobiety w wieku rozrodczym na 1 miesiąc przed rozpoczęciem , podczas i 1 miesiąc po zakończeniu leczenia. Preparat przeciwwskazany w okresie ciąży i karmienia piersią.

Pozdrawiam serdecznie