Lęk przed ciężkim porodem u 38-latki

Witam mam na imię Ania w lipcu skończę 38 lat mam syna 12 letniego i do dzisiaj lęki chodzi o dziecko chciałabym drugie ale się boje powód ciężko przechodziłam ciąże początek zagrożony potem krwotoki i na końcu wysokie ciśnienie ogólnie prawie 4 miesiące spędziłam w szpitalu ostatnio zaczęłam rozmyślać z mężem o drugim dziecku jednak cały czas jest we mnie lek i obawy i czy nie jest już za późno wiem że jeśli nie spróbuje to się nie przekonam ale jednak się boje

Decyzję musi Pani podjąć sama. Warto porozmawiać o tym ze swoim ginekologiem.