Lęk przed samotnością i kłótnia z narzeczonym

zmarł mój mąż, miesiąc temu tata, w grudniu poznałam przez internet mężczyznę, przegadaliśmy calą misję-był w afganistanie. Wrócił, zareczylismy się.Nasze dzieci sie polubiły i podczas wakacji wzięłam telefon zeby sprawdzić godzinę zobaczyłam smsa od kobiety zapisanej. Oddzwonił i wyjaśnił że to pomyłka. Wrócił strach po śmierci męża że go stracę i będę sama, zrobiłam awanturę za namową koleżanki bo nie wierzyłam do końca ze tam jedzie. on zastanawia sie czy odejsc,a ja jestem zalamana

Zachęcałabym do podjęcia terapii indywidualnej i najpierw przepracowania swoich wewnętrznych konfliktów.

Witam, straciła Pani męża, niedawno ojca, teraz obawia się utraty narzeczonego, boi się samotności. Rozumiem że jest Pani w trudnej dla siebie sytuacji. Proszę spróbować porozmawiać z partnerem, wyjaśnić co się stało, czego się Pani obawia. Może chciałaby Pani o tym porozmawiać i skorzystać z telefonu zaufania: http://www.telefonzaufania.org.pl/telefony_zaufania_wykaz.html
lub konsultacji z psychologiem. Pozdrawiam serdecznie