Leki na ból brzucha przy grupie żołądkowej u 4-letniego dziecka

podejrzewam grypę żołądkową u 4 letniego syna bo od dwóch dni młodszy synek miał wymioty, potem ja bóle żołądka, obecnie również mąż ma bóle i wymiotował. Syn tej nocy wymiotował 4 razy od 1 do 3 godziny i płakał przez ból brzucha. Innych objawów nie ma. Wiem o nawadnianiu i elektrolitach a pytanie mam takie: jaki lek na uśmierzenie bólu brzuszka można mu podać? w nocy podałam mu jedną tabletkę no-spa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nasilonych dolegliwości bólowych oraz wymiotów u dziecka wskazana jest wizyta u lekarza.