Leki nasenne: jakie skuteczne bez recepty?

Jakie leki nasenne dostępne są bez recepty? Potrzebuję konkretnych nazw. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Wszystkie stosowane leki powinien Pan przedyskutować z lekarzem prowadzącym. Nie pisze Pan nic na swój temat, czy choruje Pan na choroby przewlekłe, czy stosuje jakiekolwiek leki. Są to minimalne wiadomości, które umożliwiają dobranie właściwego leczenia. Z tego też powodu zachęcam do wizyty u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.