Leki pomagające w przypadku nietrzymania moczu

Mam problem z nietrzymaniem moczu,czy są jakieś leki które mogą sama brać

Wiesław Mahaczek Urologia

Witaj
przyczynę nietrzymania moczu trzeba zdiagnozowc, np. badanie urodynamiczne, które odpowie na pytanie czy jest to wysiłkowe nietrzymanie moczu czy neurogenne, od tego zależy wybór metody leczenia o którym zadecyduje urolog
pozdrawiam

Witam, przyczyn i postaci klinicznych objawu "nietrzymanie moczu" jest wiele i leczenie powinno być ukierunkowane na eliminację tych przyczyn. Dopiero po dokładnej diagnostyce urologicznej można "dopasować" lek - są one zazwyczaj skuteczne pod warunkiem, że nie ma wskazań do bezwzględnego leczenia zabiegowego. Pozdrawiam RH