Leki uspokajające przy zakrzepicy płucnej

W wieku 23lat zachorowałem na zakrzepice płucną po 2-letnim okresie brania lekow psychotropowych tj.olanzapiny,olzinu na schizofrenie.Tak więc,nie mogę już przyjmować tych lekow.Nie czuje się dobrze psychicznie,zeby całkowicie zrezygnować z lekow.Leczenie zakrzepicy potrwa min.12miesięcy.Blagam o rade i pomoc.Jakie leki,bede mogl przyjmować,ktore mnie uspokoją a nie będą powodować zakrzepow?

Dzień dobry,

Najlepsze co może Pan zrobić to przedyskutować ten problem z własnymi lekarzami prowadzącymi, którzy znają Pana historię leczenia osobiście.