Leki w leczeniu grzybicy języka i grzybica penisa

Ile najczęściej bierze się opakowań nystatyny w granulacie na grzybice jezyka leczenie obydwoje partnerów. Czy pinafucin w maści jest skuteczny w leczeniu grzybicy penisa bo leksrz zapissl ta masc a nie clotrimazol.

Witam. Leczenie grzybicy jamy ustnej trwa do czasu ustąpienia objawów i jest kontynuowana 48h po ich ustąpieniu. Jesli chodzi zaś o grzybicę narządów płciowych to oba preparaty wykazują podobną skuteczność.