Lekka niedokrwistość po badaniu krwi

Badania prawie 8-letniego syna zrobiłam przed wizytą u alergologa. Proszę o ich interpretację. OB 7, WBC 7,0, RBC 4,65, HGB 13,4, HCT 40,3%, PLT 359, PCT 0,287%, MCV 87 fl, MCH 28,8 pg, MCHC 33,2 g/dl, RDW 13,2%, MPV 8,0 fl, PDW 17,2%, LYM% 39,3, MON% 8,1, GRA% 52,6, LYM# 2,7, MON # 0,5, GRA# 3,8, białko całkowite 74,4 g/l. Syn przyjmuje leki przeciwalergiczne.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Pani syn ma prawdopodobnie lekką niedokrwistość, nie podała Pani norm danego labolatorium. Proszę skonsultować wynik z lekarzem zlecającym badanie, ponieważ nie przedstawiła Pani objawów, jakie doskwierają synowi. Czy były wykonywane testy alergiczne?

Pozdrawiam