Lekki ból brzucha i krew w moczu po stosunku

w srode rano obudzilam sie z lekkim bólem brzucha a jak zaczełam sikac to mnie bolało a szczególenie ostatnie krople jak oddawałam i w srode caly czas latałam do lazienki i za kazdym razem strasznie bolało i była krew w moczu a noc wczesniej kocha łam sie z chlopakiem kupiłam urointima i po nim strasznie mnie zoładek boli nie moge za długo na nogach ustac jak bylam u lekarza to kazał mi wybrac do konca je i dostałam skierowanie na mocz zebym potem zrobiła kontrolne

Witam. Jeśli objawy pomimo stosowanej kuracji nie będą miały tendencji do zmniejszania się proszę bezwzględnie udać się ponownie do lekarza który zmieni dotychczasowe leczenie.