Lekkie kłucia w podbrzuszu, zaburzenia miesiączkowania

Co mi dolega ?, Mam pewien problem,znów spóźnia mi się okres. W tym roku pierwszy raz zdarzyło się mi że okres nie pojawił się przez miesiąc, i po tym czasie udałam się do ginek który przepisał mi luteinę i pomogła. Dodam że mam cykle nieregularne (trwające 25 do niekiedy max 28), na zmianę odczuwam przed lub w trakcie krwaw silne czasem lekkie kłucie w podbrzuszu. Ostatnią miesiączkę miałam 2.10. 2014.,a pod koniec krwaw czyli w dniu (7.10) współżyłam..Dziś zrobiłam test ciąży wyszedł negatyw.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję skierować się do lekarza ginekologa, który powinien przeprowadzić dokładną diagnostykę. Myślę, że na początek skieruje Panią na badania hormonalne, a następnie na podstawie wyników na dalszą diagnostykę. Współżycie pod koniec krwawienia nie wyklucza ciąży, tak samo negatywny wynik badania z moczu, dlatego proszę o wizytę w gabinecie lekarza ginekologa.