Lekkie krwawienie z odbytu po oddaniu stolca

Po oddaniu stolca pojawia się niewielkie krwawienie z odbytu. Nie ma go w stolcu bo robiłam badanie , pozytywne są także badania kolonoskopii i retroskopii. Lekarze przepisują mi tylko czopki ,które tak naprawdę mi nie pomagają. Zaznaczam,że krwawienia występują nie tylko przy zaparciach ale też przy wolnych stolcach.Czuję wtedy pieczenie w ujściu odbytu i na papierze toaletowym pojawia sie niewielkie ślady krwi. Testy u dietetyczki wskazały na niewielką nietolerancję na mleko.Błagam o pomoc!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do proktologa. Prawdopodobnie jest to związane z chorobą hemoroidalną.