Lekkie nudności po zażyciu tabletki awaryjnej a stres

Ponad miesiąc temu zażyłam Escapelle. W ciąży nie jestem, ale od tego czasu męczą mnie lekkie nudności. Lekarz rodzinny twierdzi, że to tylko stres. Czy skutki uboczne tej tabletki mogą się tak długo utrzymywać?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Nudności mogą być ubocznym skutkiem zażycia Escapelli, jednak to powikłanie zdarza się zazwyczaj bezpośrednio po przyjęciu tabletki i utrzymuje się maksymalnie kilka dni. Przychylam się do opinii lekarza prowadzącego, że Pani dolegliwości prawdopodobnie spowodowane są stresem.