Lekkie plamienia i ból podbrzusza a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Moje cykle są 30/31 dniowe. Mój cykl rozpoczął się 27 września. Z mężem kochałam się 7,9,13,15,18 października. 20 września czyli w 24 dniu cyklu wystąpiło u mnie lekkie plamienie (delikatnie zabarwiony śluz widoczny tylko na papierze toaletowym). Czy mogło to oznaczać moment implantacji? Jestem bardzo ciekawa gdyż z mężem staram się o dziecko. Dodam, iż od 8 września do dnia dzisiejszego pobolewa mnie podbrzusze i występują lekkie zaparcia. Od 2 dni odczuwam delikatny ślinotok.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie jest możliwe ustalenie czy doszło do zapłodnienia. W celu weryfikacji ciąży należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.