Lekkie plamienie po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Od 4 lat biorę tabletki antykoncepcyjne i pierwszybraz zdarzyło mi sie nie wziąć tabletki w ogóle ponieważ ja zubilam resztevtabletek przyjelam normalnie. Zrobilam tez przerwę miedzy tabletkami nievwystapil okres lecz lekkie plamienie. Zrobilam dwa testy oba negatywne. Moje pytanie jest następujące czy mogevzaczac brać tabletki normalnie po 7 dniowego przerwie. Czy to plamienie było okresem wynikającym z pominiecie tabletki (dodam ze plamienie wystąpiło w tych dniach conzwykle okres)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowe osłabienie krwawienia z odstawienia nie powinno być powodem do niepokoju. Proszę kontynuować stosowanie tabletek zgodnie z harmonogramem. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.