Lentigo simplex, excisio completa

Usunęłam znamię, które ze względu na umiejscowienie narażone było na podrażnienie. Lekarz zalecił przy okazji usunięcie innego znamiona. Wyniki brzmią: 1)naevus melanocyticus compositus cutis. excisio completa(w całości) 2)lentigo simplex. excisio completa. Lekarz po tych wynikach zalecił mi usunięcie wszystkich podejrzanych zmian skóry. Co oznaczają dokładnie wyniki i czy powinnam się czegoś obawiać?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki oznaczają: 1. Znamię melanocytarne skóry złożone, usunięto w całości. 2. Plama soczewicowata prosta, usunięto w całości. Są to znamiona łagodne - nie ma powodów do niepokoju.