Lepka i mętna wydzielina z sutków, bolesność piersi

Witam mam pytanie dotyczące wydzieliny z obu sutków jest ona lepka i mętna,do tego dochodzi bolesność piersi. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale obecnie przechodzę anginę,i ogólnie czuję się osłabiona. Kiedyś zrobiłam badania TSH i wykazały nieprawidłowości w kierunku niedoczynności tarczycy. Ciążę wykluczam,bo testy mam negatywne.Mam 34 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do ginekologa. Być może należy wykonać badania hormonalne, w tym także oznaczenie poziomu prolaktyny. Ewentualnie może wynikać z działania leków, ale nie podaje Pani jakie leki Pani przyjmuję. Proszę zgłosić się do lekarza, tylko w czasie badania będzie można dokładnie określić potrzebne badania.