Leukocyty i limfocyty: normy

Zrobiłam badanie krwi i wynik WBC wynosi 4,848 tys., a LYM wynosi 1,696. Czy te wyniki są w normie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Bardzo się martwię. Dziękuję. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam!
Aby móc zinterpretować wynik morfologii, konieczna jest znajomość wartości wszystkich jej parametrów, wiek i płeć pacjenta, jak również przyczyna, dla której badanie było wykonywane.

Podane przez Panią wyniki - zarówno liczba leukocytów jak i limfocytów w mikrolitrze krwi (oceniane dla osoby dorosłej) są prawidłowe. Nie znając jednak wyniku całego badania nie jest możliwe stwierdzenie, czy jego wynik nie budzi zastrzeżeń.

Pozdrawiam.