Liczenie dni płodnych po wystąpieniu krwawienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Jak liczyć dni płodne/niepłodne w przypadku wystąpienia krwawienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych? Okres zazwyczaj dostaje /- 10 dnia każdego miesiąca, w zeszłym miesiącu odstawiłam tabletki i 3 dni po zakończeniu okresu, który trwał 7 dni wystapiło 5dniowe krwawienie po odstawieniu. Czy prowadząc kalendarzyk małżeński dni płodne/niepłodne nadal powinnam odliczać wedle początku cyklu ( wystapienia pierwszego dnia miesiaczki) czy krwawienie z odstawienia ma na nie jakis wplyw?

Zakładam że ma Pani cykla bez tabletek co 30 dni , czyli owulacja jest w 15 dniu cyklu a dni płodne są 5 dni wstecz i 5 dni w przód czyli licząc od 1 dnia miesiączki dni płodne są od 10 do 20 dnia cylku.