Liszaj twardzinowy zanikowy

Witam!

Szukam specjalisty z południowej Polski, który zajmuje się leczeniem liszaja twardzinowego zanikowego. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!
Niestety nie znam nazwiska lekarza, który w rejonie południowej Polski podjąłby się leczenia liszaja twardzinowego i zanikowego (LSA). Sama zajmuję się takim leczeniem i jeśli mogę Pani doradzić, początkowo terapię zaczyna się od stosowania maści ze sterydem, następnie stosuje się np. Protopic. Obecnie w m.in. w Warszawie stosuje się terapię fotodynamiczną z dobrymi rezultatami.
Pozdrawiam,
Joanna Sałkowska-Wanat