Łojotokowe zapalenie skóry i wydzielina z kącikach oczu

Witam.Od paru miesięcy choruję na łojotokowe zapalenie skóry.Od tego czasu mam problemy z powiekami.Chodzi o to że parę razy dziennie w kącikach oczu zbiera mi się wydzielina. Noszę soczewki i czuję pewien dyskomfort podczas noszenia ich. Stosuję blephasol i codzienne czyszczę powieki przy pomocy patyczka kosmetycznego.Jednak często w ciągu dnia odczuwam dyskomfort. Co mogę w tej sytuacji zrobić, by czuć się jak dawniej? Rezygnacja z soczewek nie wchodzi w grę, tym bardziej że oczy mam zdrowe.

Prawidłowa pielegnacja skóry twarzy i powiek, krem łagodny nawilżajacy używany codziennie, tak żeby nie powodować podrażnienia skóry- może złagodzić objawy. pozdrawiam