Łożysko przodujące: Co to oznacza?

Mam 23 lata od 2 lat starałam się z mężem o dziecko. Udało się obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży. Jednak trafiłam do szpitala z powodu bólu brzucha w okolicy nad łonowej. Zrobiono mi Usg, które wykazało łożysko na przedniej ścianie nisko usadowione pokrywa ujście wewnętrzne szyjki. Rozpoznanie łożysko przodujące (044.0). Ze szpitala wypisano mnie po 3 dniach pobytu z zaleceniem oszczędzającego trybu życia.
Mam więc kilka pytań. Czy to przodujące łożysko ma szanse podnieść się w tak młodej ciąży? Czy muszę ciągle leżeć, czy mogę choć na 30 min wyjść na spacer? Dodam, że od ciągłego leżenia plackiem mam okropne zawroty głowy! Bardzo proszę o bliższe informacje na temat mojego stanu!
Z góry serdecznie dziękuje!

Dzień dobry!
Oczywiście w tak wczesnej ciąży nie mówimy jeszcze o łożysku tylko kosmówce. Może oczywiście z czasem kosmówka się przesunie wyżej wraz ze wzrostem macicy. Niestety na chwilę obecną każdy większy wysiłek nawet spacer może spowodować skurcze macicy i krwawienie, które może oznaczać odklejenie kosmówki na ujściem i utratę ciąży. Dlatego powinna Pani pozostawać w łóżku.
Z poważaniem.