Łuszczyca a solarium

Witam. Jestem chora na luszczyce. Czy solarium mi pomoze to wypalic ? Prosze o odpowiedz

Zalecane jest leczenie promieniami UVA lub UVB pod kontrolą poradni dermatologicznej, przy systematycznie zwiększanych przez dermatologa dawkach naświetlań.Ew klimatoterapia- kąpiele w słonej wodzie np. Morzu Martwym , potem kąpiel sloneczna.
Dziekuję