Łysienie androgenowe u 31-latki

witam, stwierdzono u mnie lysienie androgenowe, dostalam tylko minoxydyl 5-cio procentowy? czy to nie za malo? moje wyniki w krwi sa w normie ale czy nie powinnam jeszcze oprcz nacierania glowy zadzialac jakos na organizm od wewnatrz?bylam u ogolnego lekarza dermatologa, czy powinnam sie wybrac do dermatologa specjalizujacego sie wlosami? z gory dziekuje za odpowiedz, pozdraiwma, kasia

Witam
konsultacja u lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej zajmującego sie leczeniem nadmiernego wypadania włosów jest jak najbardziej wskazana.
Doktor podczas takiej wizyty zapewne omówi z Panią mozliwe sposoby leczenia i zabiegi .