Łysienie po łojotokowym zapaleniu skóry a odrastanie włosów

Już od 3 lat leczę łojotokowe zapalenie skóry, niestety łupież wraca. Z poczatku choroby bardzo wypadały mi włosy. Jednak po pewnym czasie zmniejszyła sie ilość wypadających włosów, ale wtedy zauważyłem, że mam przerzedzone włosy na górnej części głowy. Czy jest szansa, że włosy odrosną?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Trudno określić czy włosy ponownie odrosną. Jeżeli włosy odrosły we wszystkich pozostałych lokalizacjach  z wyjątkiem tego miejsca to może być tak że włosy nie odrosną. Jednak być może po wyleczeniu choroby nastąpi poprawa. Być może przyczyn nadmiernej utraty włosów jest więcej. Konieczna jest ponowna wizyta u dermatologa i modyfikacja terapii.

Pozdrawiam